x
تبلیغات

News

 

یک شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان فارس، سیستم‌های هوشمند منازل و ساختمان‌های مسکونی ارزان قیمت را تولید کرد.


دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که میکروبها اینترنت خاص خود را دارند.

 

قابلیت‌ها و ابزار پیش فرض ویندوز برای تهیه اسکرین شات را نمی‌توان از بهترین‌ها دانست. شاید Snipping Tools‌ و PrintScr برای اغلب کاربران کارایی لازم را داشته باشند، اما نمی‌توانند گزینه‌ی عالی برای کاربران حرفه‌ای باشند. این حرف را زمانی می‌توانیم بزنیم که پای یک حرفه‌ای نظیر اپلیکیشن ویندوزی ShareX‌ به وسط می‌آید.

 

دسترسی به فایل‌های ذخیره شده از طرق مختلف مانند گوشی‌های هوشمند موبایل‌، تبلت‌، لپ‌تاپ و هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد، امکان‌پذیر است‌.

 

موزیلا اخیرا وب سایتی را با نام «ارسال- Send» بارگذاری کرده است که باعث می‌شود کار ارسال فایل از شخصی به شخص دیگر بسیار آسان شود.

 

 با استفاده از تکنولوژی روز و انرژی پاک، درختان نخل هوشمند خورشیدی در شهر دوبی امارات متحده عربی، علاوه بر در اختیار گذاشتن سایه برای مردم، اینترنت وای فای موردنیاز آنها را نیز تامین می کنند.

 

شرکت فیسبوک دو ربات انسان‌نمای خود که از فناوری هوش مصنوعی بهره می‌بردند را به دلیل مکالمات عجیب و غریبی که با یکدیگر داشتند و تنها خودشان متوجه آن می‌شدند، از کار انداخت.


ویندوز 10 در آپدیت جدید خودش نرم‌افزاری جدید برای کابران اندروید دارد.

 

شرکت نرم‌افزاری مایکروسافت به‌تازگی جایزه‌ای به ارزش ۲۵۰ هزار دلار برای کاربرانی که بتوانند باگ‌های سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ را بیابند تعیین کرده است تا بتواند سطح امنیتی این سیستم‌عامل را با همکاری کاربرانش، هر چه بیشتر ارتقاء بخشد.

 

یک کمپانی امریکایی در ویسکانسین که ملقب به «سرزمین لبنیات امریکا» است، تا چند روز دیگر یعنی اول آگوست (10 مرداد) قرار است به یکی از این رویاها جامه عمل بپوشاند و به این ترتیب جهان یک گام به تکنولوژی سایبورگ (cyborg) نزدیک‌تر شود.