x
تبلیغات

News

 

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی تاریخ و محل دقیق برگزاری رویداد PlayStation Experience 2017 را مشخص کرد.

 

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی لیست اسامی عناوین ویدیویی جدید هدست PlayStation VR را در بلاگ رسمی پلی استیشن منتشر کرد.

 

دانشمندان استرالیایی میز شگفت انگیزی ساختند که استفاده کنندگان از این میز با کمک عینک سه بعدی می توانند اجسام و اشیا را به شکل سه بعدی و مجازی تماشا کنند.

 

مهم ترین مزایای اجرای طرح احراز اصالت گوشی تلفن همراه شامل: اطمینان از اصالت گوشی تلفن همراه؛ اطمینان از مورد تایید بودن گوشی از نظر تست های سلامت؛ اطمینان از استفاده از خدمات پس از فروش راحت پیدا شدن گوشی های گم شده استیفای حقوق مالیات و عوارض دولت؛ افزایش امنیت مبادی و مرزهای کشور به جهت از بین رفتن قاچاق؛ حمایت از تولید داخل و فعال اقتصاد رسمی است.

 

بنابر اعلام رسمی طرح رجیستری گوشی موبایل از پایان مهر ماه با ممنوعیت و اعمال محدودیت روی دو مدل گوشی خاص و کمیاب در بازار آغاز خواهد.

  

وقتی مشتریان شما نام شرکت‌تان را در گوگل جست‌وجو می‌کنند، اگر مکان شرکت شما را هم روی گوگل‌مپ ببینند، احساس می‌کنند دسترسی بیشتری به برند شما دارند. به همین سادگی شما می‌توانید اعتماد کاربران را بیشتر جلب کنید.

 

قطعا برای شما هم پیش آمده که گوشی موبایل خود را گم کرده باشید و یا صدای آن بر روی حالت سایلنت بوده و ندانید تلفن همراهتان دقیقا کجاست، گوگل برای شما راه حلی ساده دارد.

 

عبارت «پردازش ابری» (Cloud Computing) همه جا هست، برای توضیح ساده در این مورد باید گفت که پردازش ابری یعنی اینکه نگه‌داری و دسترسی به داده‌ها و برنامه‌ها به جای اینکه فقط به رایانه‌ی شما محدود باشد، در سراسر اینترنت در دسترس قرار بگیرد. کلود را می‌توان استعاره‌ای برای اینترنت دانست.

 

مرکز مدیریت امداد وهماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای با اعلام هشدار به کاربران برای به‌روزرسانی سیستم‌ عامل پیش‌بینی کرد که ممکن است اتفاقاتی شبیه بروز باج افزار سایبری واناکرای مجدد رخ دهد.

 

آیا بعد از مرگ دوست دارید شبح دیجیتال شما همچنان در شبکه‌های مجازی پرسه بزند، با دوستان گپی در فیسبوک بزند، عکسی در اینستاگرام بگذارد و کانال تلگرامی خود را به روز کند یا خاطرات سفری دل‌انگیز را مرور کند؟