x
تبلیغات

 

قابلیت‌ها و ابزار پیش فرض ویندوز برای تهیه اسکرین شات را نمی‌توان از بهترین‌ها دانست. شاید Snipping Tools‌ و PrintScr برای اغلب کاربران کارایی لازم را داشته باشند، اما نمی‌توانند گزینه‌ی عالی برای کاربران حرفه‌ای باشند. این حرف را زمانی می‌توانیم بزنیم که پای یک حرفه‌ای نظیر اپلیکیشن ویندوزی ShareX‌ به وسط می‌آید.


ShareX‌ را باید یکی از بهترین ابزار تهیه اسکرین شات برای ویندوز 10 دانست. آن در واقع یک ابزار قدرتمند است که شامل طیف وسیعی از قابلیت‌ها می‌شود. آن یکی از بهترین اپلیکیشن های ویندوز 10 است و قطعا به نخستین برنامه‌ای تبدیل خواهد شد که وقتی ویندوزتان را تعویض می‌کنید، در ابتدا آن را نصب خواهید کرد.


نصب اپلیکیشن ویندوزی ShareX‌ بسیار راحت است! تیم سازنده سرانجام پس از مدت‌ها انتظار آن را روانه فروشگاه ویندوز (Windows Store) کرده است و این بدان معناست که شما دیگر مستلزم آن نیستید جهت دانلود برنامه به سایت سازنده مراجعه کنید و پس از کش و قوس فراوان اقدام به نصب آن کنید. این خبر برای کاربران ویندوز 10 اس (Windows 10 S) نیز بسیار خوب است؛ چرا که صاحبان کامپیوترهای مجهز به این سیستم عامل نظیر سرفیس لپ تاپ تنها قادر به نصب اپلیکیشن های ویندوزی از طریق فروشگاه ویندوز هستند و تا پیش از این نمی‌توانستند از مذایای این ابزار پرقدرت تهیه اسکرین شات بهره‌مند شوند.

 

ShareX


ShareX تنها برای تهیه اسکرین شات نیست

اپلیکیشن ویندوزی ShareX تنها یک ابزار مختص تهیه اسکرین شات نیست. آن می‌تواند حتی از صفحه شما فیلم‌برداری کرده و حتی فایل‌های گیف از آن تولید کند. علاوه بر این، شیر ایکس با سرویس‌های شخص ثالث نظیر Imgur‌ و Twitter نیز در تعامل است؛ بنابراین شما می‌توانید به سادگی هرچه تمام اقدام به اشتراک گذاری اسکرین شات‌هایتان کنید.

 

این اپلیکیشن همچنین شامل پشتیبانی از وظایف خودکار و مجموعه‌ای از شرت‌کات‌ها می‌شود که می‌تواند کار با آن را بسیار آسان کند.


دانلود اپلیکیشن ویندوزی ShareX

 

منبع: mspoweruser.com