Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
بروزرسانی Edge Browser برای اندروید و ios مشکل داغ شدن گوشی را از بین می برد
x
تبلیغات

بروزرسانی Edge Browser برای اندروید و ios مشکل داغ شدن گوشی را از بین می برد.


مایکروسافت در بروزرسانی Edge Browser برای اندروید و آی او اس مشکل استفاده زیاد این مرورگر از باتری را برطرف کرد.


 ماه گذشته بود که شرکت مایکروسافت مرورگر اینترنت Edge Browser را برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس قرار داد. از آن زمان، مایکروسافت یک بروز رسانی را انجام داد که به شما اجازه می دهد تا رمزهای عبور خود را بین رایانه و تلفن هوشمند همگام سازی کنید.

 

در حال حاضر، در یکی دیگر از بروز رسانی های جدید به نظر می رسد برخی از مسائل و مشکلات مهم که کاربران به آن اعتراض داشتند مانند تخلیه بسیار شدید باتری تا حد زیادی برطرف گردیده است. در نسخه های قبل هنگامی که مرورگر در حال استفاده بود، گوشی خیلی گرم می شد و شما می توانستید تخم مرغ را بر روی آن سرخ کنید، که با این بروزرسانی مواردی که باعث این گرمای زیاد بود حذف شده اند.

 

f9269378 5f8e 4531 89c6 3350c997eddc

 

پیشرفت های دیگری هم صورت گرفته است که به شما اجازه می دهد به راحتی بین صفحات و تب ها با سرعت بالایی به مرور بپردازید. پس از به روز رسانی، کاربران هم اکنون می توانند یک تم تیره اضافه و قابلیت سفارشی کردن ظاهر صفحات وب را داشته باشند.

 

کاربران با استفاده از نسخه های قبل در گزارش های خود می گفتند که ما مجبور بودیم Edge Browser را حذف کنیم و دوباره آن را نصب کنیم، امیدوار بودیم که مشکلات برطرف شده باشند. اما حالا این بروزرسانی می تواند کمک بسیاری به کاربران برای استفاده از این مرورگر اینترنتی کند.