Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
مرجع تخصصی فناوری اطلاعات | تکنولوژی های مایکروسافتی
x
تبلیغات

Exchange Server

Office365 Exchange Top Image

 

همانطور که می دانید، همواره اتخاذ تصمیمات صحیح می تواند باعث افزایش احتمال موفقیت یک سازمان باشد. یکی از این تصمیمات در حوزه فناوری اطلاعات، انتخاب راه حل های مرتبط با رایانش ابری برای سازمان می باشد. اگر چه ممکن است در نگاه اول، چنین تصمیماتی ساده به نظر برسند، اما به دلیل وجود گزینه های متعدد، اتخاذ این تصمیمات را با چالش جدی مواجه خواهد نمود.

قابلیت افزودن حساب کاربری جدید و یا به اشتراک گذاری یک Mailbox برای چندین نفر، در نرم افزار Outlook از موارد کاربردی و مفید می باشد که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

همانطور که می دانید، با ارائه Exchange Server 2007 Service Pack 2، امکان مدیریت Exchange از طریق PowerShell 2.0 امکان پذیر شده است. از آنجایی که یکی از قابلیت های ارائه شده در PowerShell 2.0 استفاده از آن به صورت از راه دور می باشد (PowerShell Remoting)، آیا این امکان وجود دارد که با استفاده از PowerShell 2.0 اقدام به مدیریت از راه دور Exchange Server 2007 نماییم؟

ممکن است در هنگام بستن پنجره Exchange Management Console در Exchange 2010 با پیغام خطای زیر مواجه شوید:

فرض کنید که در محیط آزمایشی خود از نسخه آزمایشی Exchange Server 2010 استفاده کرده اید. همانطور که می دانید در این حالت تنها به شما 120 روز اجازه نصب و فعالیت بر روی Exchange Sever 2010 داده خواهد شد. حال چگونه می توان فهمید که چه مدت زمان از لایسنس موجود باقی مانده است. بدین منظور می توانید از روش های زیر استفاده کنید: