Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
مرجع تخصصی فناوری اطلاعات | تکنولوژی های مایکروسافتی
x
تبلیغات

ISA & TMG Server

همانطور که می دانیم یکی از امکانات Publish ،TMG نمودن وب سایت های شبکه داخلی به بیرون از شبکه داخلی می باشد، که با این کار وب سایت داخلی از طریق اینترنت قابل دیدن خواهد بود. در نرم افزار TMG برای این منظور بایستی یک نام معتبر (valid qualify name) برای سایت داشته باشیم (یعنی باید این نام در DNS اینترنت وجود داشته باشد و به Valid IP Address ما اشاره نماید). اما بعضی از مواقع ما فقط می خواهیم از طریق Valid IP Address شبکه مان به وب سایت داخلی از طریق اینترنت دسترسی داشته باشیم.

استفاده از نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer جهت مشاهده فعالیت های صورت گرفته در نرم افزار TMG 2010 نیازمند یکسری تنظیمات خاص می باشد که شما می بایست قبل از پیکربندی ManageEngine Firewall Analyzer، این تنظیمات را بر روی TMG به انجام برسانید. این تنظیمات عبارتند از:

نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7 از جمله نرم افزارهای تولید شده در خصوص ارائه گزارش های جامع از اطلاعات تولید شده در نرم افزار Microsoft TMG 2010 می باشد. در این مقاله قصد دارم که به چگونگی نصب Service Pack 1 تولید شده برای این نرم افزار بپردازم.

اگر چنانچه بر روی کلاینتی TMG Client را نصب نموده اید، جالب است که بدانید به منظور برقراری ارتباط میان TMG Client با TMG Server، می بایست پورت 1745 از نوع TCP و UDP بر روی TMG server باز باشد. در صورت عدم باز بودن این پورت بر روی TMG Server، شاهد رخداد زیر در کلاینت مورد نظر خواهیم بود:

ممکن است در بعضی از سناریوها بخواهید ابزار TMG Client را بر روی کلاینت ها و یا سرورهای موجود در شبکه خود استفاده کنید. بدین منظور از کجا می توانید فایل نصبی این ابزار را به دست آورید؟ در زیر به روش های انجام این کار اشاره شده است: