Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
چگونگی نصب Service Pack 1 تولید شده برای نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7
x
تبلیغات

نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7 از جمله نرم افزارهای تولید شده در خصوص ارائه گزارش های جامع از اطلاعات تولید شده در نرم افزار Microsoft TMG 2010 می باشد. در این مقاله قصد دارم که به چگونگی نصب Service Pack 1 تولید شده برای این نرم افزار بپردازم.

 

نکته: در هنگام نگارش این مقاله، آخرین نسخه Service Pack تولید شده از سوی شرکت ManageEngine جهت نصب بر روی نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7، نسخه Service Pack 1 می باشد.

 

به منظور آغاز عملیات، ابتدا می بایست فایل Service Pack 1 را از سایت شرکت ManageEngine به صورت مجانی دانلود نمایید. بعد از دانلود فایل مورد نظر، کافیست بر روی سروری که Firewall Analyzer را نصب کرده اید، طبق تصاویر زیر عمل کنید:

 

در اولین قدم جهت نصب Service Pack 1 می بایست سرویس ManageEngine Firewall Analyzer 7.0 را موقتا متوقف نماییم. بدین منظور می بایست طبق تصویر زیر عمل کنید:

 

 

نتیجه انجام عملیات فوق را در شکل زیر مشاهده می نمایید:

 

 

در ادامه ضروریست که از اطلاعات موجود در پایگاه داده، پشتیبان تهیه نماییم. بدین منظور می بایست طبق تصاویر زیر عمل کنید:

 

 

 

 

در شکل فوق، اینجانب نام Backup را برای فایل آرشیو ایجاد شده انتخاب نموده ام.

 

در این مرحله می بایست به منظور اعمال Service Pack 1، به مسیر نمایش داده شده در شکل زیر رفته و فایل UpdateManager.bat را اجرا نماییم. به تصاویر زیر نگاه کنید:

 

 

 

در این مرحله می بایست مسیر فایل دانلود شده از سایت شرکت ManageEngine را مشخص نمایید.

 

 

 

 

بدان علت که قبل از انجام عملیات اعمال Service Pack 1، از پایگاه داده پشتیبان تهیه نموده ایم، در مرحله فوق می توان با خیال راحت بر روی دگمه Continue کلیک کرد.

 

 

 

 

حال در این مرحله می بایست سرویس ManageEngine Firewall Analyzer 7.0 را فعال نماییم. بدین منظور می بایست طبق تصویر زیر عمل کنید:

 

 

نتیجه انجام عملیات فوق را در شکل زیر مشاهده می نمایید:

 

 

به منظور اطمینان از صحت عملیات نصب می بایست طبق تصاویر زیر عمل کنید: