Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
بررسی روش های دسترسی به فایل نصبی ابزار TMG Client
x
تبلیغات

ممکن است در بعضی از سناریوها بخواهید ابزار TMG Client را بر روی کلاینت ها و یا سرورهای موجود در شبکه خود استفاده کنید. بدین منظور از کجا می توانید فایل نصبی این ابزار را به دست آورید؟ در زیر به روش های انجام این کار اشاره شده است:

 

روش اول – دانلود مستقیم از سایت مایکروسافت: در این روش براحتی می توانید آخرین نسخه فایل نصب TMG Client را مستقیم از سایت مایکروسافت دانلود نمایید. بدین منظور کافیست اینجا را کلیک کنید.

 

روش دوم – استفاده از DVD محتوی نرم افزار TMG 2010: به صورت پیش فرض، فایل نصبی ابزار TMG Client در DVD محتوی نرم افزار TMG 2010 وجود دارد. این فایل در فولدر Client قرار گرفته است. به شکل زیر نگاه کنید:

 

 

نکته: همواره پیشنهاد می گردد که از روش اول به منظور دسترسی به فایل نصبی TMG Client استفاده کنید. علت این امر آنست که در روش اول می توانید به جدیدترین نسخه ارائه شده از سوی مایکروسافت دسترسی داشته باشید.

 

اگر چنانچه می خواهید TMG Client را به صورت همزمان بر روی حجم انبوهی از کلاینت ها نصب کنید، ممکن است از خود بپرسید که از کجا می توانید فایل msi این ابزار را جهت deploy نمودن آن از طریق Group Policy بدست آورید. در این خصوص جالب است که بدانید که فایل نصبی بدست آمده از روش دوم، یک فایل msi می باشد که براحتی می توانید در این گونه سناریوها از آن استفاده کنید.

 

حال اگر چنانچه با استفاده از روش اول به آخرین نسخه از ابزار TMG Client دسترسی پیدا کرده اید، در این حالت چگونه می توان به فایل msi مورد نظر دستیافت. در این سناریو براحتی می توانید با استفاده از نرم افزار WinRAR به این مهم نائل آیید. بدین منظور کافیست طبق تصاویر زیر عمل کنید: