Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
نرم افزار TMG Best Practice Analyzer چیست و چگونه آن را نصب کنیم؟
x
تبلیغات

فرض کنید که به تازگی TMG را بر روی سروری نصب کرده و تنظیمات مورد نظر خود را بر روی آن به انجام رسانیده اید. حال می خواهید بدانید که آیا این تنظیمات بر اساس استانداردهای مورد نظر از سوی مایکروسافت جهت بدست آوردن بهترین عملکرد از سوی TMG می باشد یا خیر. و آیا اینکه سخت افزار انتخابی از سوی شما دارای شرایط آرمانی جهت به اجرا در آوردن TMG می باشد یا خیر. همچنین سیستم عامل موجود بر روی سرور دارای بهترین تنظیمات ممکن جهت بالابردن عملکرد و امنیت TMG می باشد یا خیر. به منظور مرتفع ساختن سناریوهای فوق چه باید کرد؟

 

در این خصوص می بایست خدمت علاقمندان عرض کنم که خوشبختانه مایکروسافت محصولی را به صورت مجانی در اختیار کاربران قرار داده است که بواسطه آن می توان تمامی سناریوهای موجود را مرتفع ساخت. این محصول TMG Best Practice Analyzer نام داشته و شما می توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

 

جهت نصب این نرم افزار، می بایست طبق تصاویر زیر عمل کنید:

 

 

 

 

جالب است که بدانید، تعاریف موجود در ابزار TMG Best Practice Analyzer به صورت منظم از سوی مایکروسافت بروزرسانی می گردند. با انتخاب گزینه Yes در پنجره فوق باعث خواهید شد که در هر بار اجرا، این ابزار به اینترنت جهت دانلود جدیدترین تعاریف متصل شده و در صورت وجود این تعاریف آنها را بر روی خود نصب نماید.

 

 

در پنجره فوق می بایست انتخاب نمایید که آیا می خواهید مایکروسافت از نحوه استفاده شما از این ابزار و همچنین گزارشات تولید شده از سوی آن به منظور بهبود عملکرد آن در نسخه های آتی استفاده نماید یا خیر.

 

 

 

 

با انتخاب گزینه Start the Forefront TMG Best Practice Analyzer Tool when the wizard closes و سپس فشردن دگمه Finish، عملیات نصب به پایان رسیده و بعد از گذشت زمان اندکی شاهد اجرای این ابزار خواهید بود. به شکل زیر نگاه کنید:

 

 

همچنین به صورت پیش فرض، بعد از اتمام عملیات نصب، آیکن مرتبط با این نرم افزار بر روی دسکتاپ ایجاد می گردد. به شکل زیر نگاه کنید:

 

 

نکته: در این مقاله قصد ندارم به چگونگی استفاده از این ابزار بپردازم. در این خصوص در آینده ایی نزدیک مقالاتی در سایت ارائه خواهد شد.