Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
مرجع تخصصی فناوری اطلاعات | تکنولوژی های مایکروسافتی
x
تبلیغات

Skype For Business

گاهی اوقات نیاز است در زمان برگزاری یک Meeting یا Conference یا حتی در یک مکالمه دو نفره، یک سند، ویدیو و یا هر فایل دیگری را در دسترس دیگران قرار دهید و یا برای شخص خاصی ارسال کنید.

فرض کنید که شما در نرم افزار Skype for Business یک Meeting ایجاد کرده و در حال گفتگو هستید. مساله ای مطرح است که هیچ یک از حاضرین در جلسه جواب آن را نمی دانند و پیگیری و تهیه گزارش از آن بر عهده همکار دیگری است که در جلسه حضور ندارد.

با استفاده از نرم افزار 2015 Skype for Business این امکان فراهم شده که بتوانید به برگزاری کنفرانس های صوتی و تصویری خود در بستر شبکه بپردازید، که در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

ارائه مطالب از طریق به اشتراک گذاری برای سایر کاربران یک امکان فوق العاده می باشد که بدون نیاز به ابزارهای اضافه شما را قادر می سازد تا مانند یک مدرس اقدام به ارائه انواع مطالب نمایید.

هنگامی که بخواهید با دوستان و یا همکاران خود تماس تصویری برقرار کنید می توانید از قابلیت Video Call در Skype For Business 2013 استفاده نمایید.