Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
بررسی روش های موجود جهت خروج از نرم افزار Skype for Business Client
x
تبلیغات

 

در هنگام کار با Skype For Business 2015 شما می‌‌توانید از 3 طریق از برنامه خارج شوید که عبارتند از:


1. Sign Out
2. Exit
3. Close

 

3 مورد مذکور از قسمت Option در پنجره اصلی Skype for Business Client و سپس انتخاب گزینه File قابل مشاهده می‌‌باشند. به شکل زیر نگاه کنید:

 


همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می‌‌کنید، وضعیت کاربران شبکه از طریق دایره رنگی و نوشته ای که در جلوی نام آن ها وجود دارد قابل مشاهده است. به طور مثال کاربران Online با رنگ سبز و به صورت Available ‌و یا کاربران Offline با رنگ سفید و به صورت Offline نمایش داده می‌‌شوند.


در ادامه به تشریح تفاوت هر یک از روش های خروج از نرم افزار Skype for Business Client می‌‌پردازیم.


1. Sign Out: با استفاده از این گزینه، Session مربوط به ID شما بسته شده اما نرم افزار Skype همچنان در سیستم باز مانده و پنجره Sing In ظاهر خواهد شد. در این قسمت شما می‌‌توانید ID جدیدی را برای Login شدن وارد نمایید و همینطور از قسمت Sign in as وضعیت خود را تغییر دهید. به شکل زیر نگاه کنید:

 


در این حالت وضعیت شما مطابق شکل زیر به صورت Offline و با رنگ سفید برای سایر کاربران شبکه نمایش داده خواهد شد. به شکل زیر نگاه کنید:

 


2. Exit: با استفاده از این گزینه نرم افزار به طور کامل در سیستم شما بسته شده و تمامی Resource های مربوط به آن نیز آزاد می‌‌گردد.


3. Close: با استفاده از این گزینه صرفا پنجره Skype بسته می‌‌شود و بنابراین تمامی notification ها را دریافت خواهید کرد و در صورت لزوم می‌‌توانید از منوی Taskbar پنجره آن را مجدد باز و مشاهده نمایید. در این حالت وضعیت شما به صورت Available و با رنگ سبز نمایش داه می‌‌شود.