Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
مرجع تخصصی فناوری اطلاعات | تکنولوژی های مایکروسافتی
x
تبلیغات

Office

 

یکی از قابلیت های جذاب موجود در Exchange Server، امکان ایجاد یک Shared Mailbox می باشد. با استفاده از این امکان، می توان یک mailbox را در اختیار گروهی از افراد قرار داده تا آنها بتوانند ایمیل های دریافت شده در درون این mailbox را مشاهده و یا از طریق آدرس آن، ایمیلی را به بیرون از سازمان خود ارسال کنند.

 

هنگامی که از Outlook به عنوان کلاینت زیر ساخت ایمیل مبتنی بر Exchange Server استفاده می کنید و یا آنکه پروفایل ایمیل شما در Outlook بر اساس پروتکل IMAP پیکربندی شده است، به صورت خودکار Exchange Server و یا IMAP Server اقدام به آرشیو نمودن ایمیل های شما نموده و لذا آنها در هر زمان و یا مکانی، در اختیار شما قرار دارند.

 

جالب است که بدانید، در صورت حذف اتفاقی آیتم های موجود در Outlook مانند حذف ایمیل های دریافتی و یا ارسالی، Taskها، Contactها و غیره، می توان از روش های گوناگون اقدام به بازیابی آنها نمود. در این مقاله قصد داریم به دو روش موجود برای انجام این کار بپردازیم.

 

یکی از قابلیت های کاربردی Outlook، استفاده از تقویم برای سازماندهی فعالیت‌های روزانه، قرار ملاقات ها، رخداد‌های مهم و یادآوری آن‌ها می‌باشد. در این مقاله می خواهیم در خصوص ایجاد و مدیریت فعالیت ها و یا Appointment توضیحات بیشتری ارائه نمائیم.

 

Junk Email یا ایمیل های ناخواسته اصطلاحی است که شرکت مایکروسافت برای ایمیل های دریافت شده (به صورت ناخواسته) از طریق نرم افزار Outlook، در نظر گرفته است.