x
تبلیغات

Office

 

یکی از قابلیت های کاربردی Outlook، استفاده از تقویم برای سازماندهی فعالیت‌های روزانه، قرار ملاقات ها، رخداد‌های مهم و یادآوری آن‌ها می‌باشد. در این مقاله می خواهیم در خصوص ایجاد و مدیریت فعالیت ها و یا Appointment توضیحات بیشتری ارائه نمائیم.

 

Junk Email اصطلاحیست که شرکت مایکروسافت برای ایمیل های دریافت شده (به صورت ناخواسته) از طریق نرم افزار Outlook، در نظر گرفته است. به یاد داشته باشید که این گونه ایمیل ها، ایمیل هایی هستند که شما آنها را به صورت ناخواسته (از سوی شخصی که وی را نمی شناسید) دریافت می کنید و در اغلب موارد، محتویات آنها جنبه تبلیغاتی داشته و یا به سایتی اشاره می نماید که ممکن است کلیک بر روی لینک درج شده در آنها، اثرات مخربی بر روی رایانه شما بگذارد. به هر حال، در فضای سایبری کنونی، میزان ایمیل های ناخواسته (Spam) بسیار بیشتر از ایمیل هایست که افراد برای فعالیت های مورد نظر خود، با یکدیگر تبادل می نمایند، می باشد!

 

مشکل اساسی تمام کسانی که در سازمان ها می‌خواهند با هم قرار ملاقات داشته باشند پیدا کردن زمانی است که تمامی آنها بتوانند در آن حضور داشته باشند. برنامه ریزی جلسات با استفاده از Outlook یکی از ساده ترین روش ها‌ست.

از دیگر قابلیت  های ارسال ایمیل درOutlook اخذ رای و یا تائیدیه از گیرندگان نامه می  باشد. بدین طریق که در هنگام ایجاد ایمیل جدید از تب Option گزینه Use Voting Buttons را کلیک نموده و گزینه مورد نظر را بر اساس موضوع انتخاب نمایید که عبارتند از:

برای دریافت ایمیل گزارش ارسال می توانید طبق روش زیر اقدام نمایید تا پس از دریافت ایمیل توسط شخص گیرنده یک نامه مبنی بر گزارش ارسال برای شما ایجاد و ارسال گردد.