Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
چگونگی اضافه کردن یک Shared Mailbox در Outlook Web App
x
تبلیغات

 

یکی از قابلیت های جذاب موجود در Exchange Server، امکان ایجاد یک Shared Mailbox می باشد. با استفاده از این امکان، می توان یک mailbox را در اختیار گروهی از افراد قرار داده تا آنها بتوانند ایمیل های دریافت شده در درون این mailbox را مشاهده و یا از طریق آدرس آن، ایمیلی را به بیرون از سازمان خود ارسال کنند.

 

به عنوان مثال، دپارتمان فناوری اطلاعات سازمان شما می تواند دارای یک Shared mailbox با نام IT باشد. بدین ترتیب، تمامی ایمیل های وارد شده به این mailbox قابل مشاهده از سوی افراد دارای مجوز لازم بوده و اگر چنانچه بخواهید با سازمان دیگری مکاتبه نمایید، از آدرس این mailbox خاص، جهت انجام این کار استفاده کنید.

 

نکته قابل توجه در این خصوص آنست که با پیکربندی صحیح این قابلیت، mailbox مورد نظر به صورت خودکار در Office Outlook به نمایش گذاشته می شود و این در حالیست که این امکان در Outlook Web App وجود ندارد. از این رو، در این مقاله می خواهیم به چگونگی انجام اضافه کردن یک Shared Mailbox در OWA بپردازیم. به سناریوی زیر توجه کنید:

 

01 How to display a shared mailbox in owa

 

02 How to display a shared mailbox in owa

 

03 How to display a shared mailbox in owa

 

04 How to display a shared mailbox in owa

 

نتیجه انجام عملیات فوق را در شکل زیر مشاهده می کنید:

 

05 How to display a shared mailbox in owa

 

در صورت عدم نیاز به نمایش Shared Mailbox مورد نظر، کافیست طبق تصویر زیر عمل کنید:

 

06 How to display a shared mailbox in owa