Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
مرجع تخصصی فناوری اطلاعات | تکنولوژی های مایکروسافتی
x
تبلیغات

WSUS

در ادامه عملیات قسمت های اول تا سوم و قبل از انجام پیکربندی Group Policy، اقدامات زیر را در کنسول WSUS به انجام برسانید:

در ادامه مباحث قسمت های قبل همانطور که در تصویر زیر نمایش داده شده است، تنها نیاز به انتقال فایلی که دارای پسوند vhd. می باشد، هستیم.

پس از انجام مراحلی که در قسمت اول انجام دادید و قبل از انجام عملیات Export، اطمینان حاصل کنید که دو تنظیم زیر صورت پذیرفته اند:

به منظور نصب WSUS بر روی سیستم عامل Windows Server 2008 R2 که در شبکه اینترنت قرار گرفته شده است، ابتدا می بایست فایل نصب سرویس WSUS را از لینک زیر دانلود نمایید.

چند روز پیش وقتی داشتم یک کامپیوتر را با استفاده از نرم افزار Microsoft Baseline Security Analyzer و یا به اختصار MBSA مورد بررسی قرار می دادم، با پیغام خطای زیر مواجه شدم. به شکل زیر نگاه کنید: