Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
تنظیم زبان در گوشی Samsung Galaxy S7
x
تبلیغات

 

اگر شما به کشور دیگری بروید یا اینکه بخواهید زبان مورد استفاده گوشی Samsung Galaxy S7 را تغییر دهید، می توانید با چند گام این کار را انجام دهید.


1- نوار اعلان را پایین کشیده و آیکون Settings را انتخاب کنید.

 

01 Setting the Language


2- گزینه Language and Input را انتخاب کنید.

 

02 Setting the Language


3- Language را برگزینید.

 

03 Setting the Language


4- زبان مورد نظر خود را برای تبدیل انتخاب کنید، در این حالت به صورت خودکار به صفحه قبل باز می گردید. زبان های در دسترس شما بر اساس منطقه جغرافیایی و مکانی در جهان که گوشی Galaxy S7 یا Galaxy S7 Edge را خریداری کرده اید، نمایش داده می شود.

 

04 Setting the Language


نکته: زمانی که شما زبان گوشی Galaxy S7 را به زبان دیگر تغییر می دهید، همه برنامه های استاندارد و منوهای گوشی Galaxy S7 بلافاصله به زبان جدید تغییر می کنند. حتی برخی از برنامه های third-party به آن زبان تغییر می کنند. با این حال بسیاری از برنامه های third-party، تنظیم زبان در گوشی Galaxy S7 را رد می کنند. بنابراین ممکن است شما برنامه ای را باز کنید و همه منوهای آن هنوز انگلیسی باشند.

 

 

لینک های مرتبط با این مقاله:

  1. اشتراک گذاری و همگام سازی داده ها از طریق قابلیت Wi-Fi Direct در Samsung Galaxy S7
  2. افزودن حساب Google در Samsung Galaxy S7
  3. قابلیت Do Not Disturb در گوشی Samsung Galaxy S7
  4. بروزرسانی نرم افزار سیستم عامل گوشی Samsung Galaxy S7
  5. توقف اجباری برنامه ها درSamsung Galaxy S7
  6. اتصال Samsung Galaxy S7 از طریق Bluetooth به دستگاهی دیگر
  7. پیدا کردن شماره ساخت (Model Number) گوشی Samsung Galaxy S7