x
تبلیغات

 

پس از اینکه قفل گوشی Galaxy S7را باز کردید، شما با صفحه اصلی روبرو می شوید. صفحه اصلی گوشی Galaxy S7 دارای 4 قسمت می باشد (اگرچه شما می توانید قسمت های بیشتری ایجاد کنید).

  

صفحه اصلی شامل قسمت های میانبرهای برنامه، آیکون Launcher، نوار اعلان، میانبرها، جعبه Favorites (مورد علاقه) و widgets ها است.

  • Notification bar (نوار اعلان) - نوار اعلان اطلاعات مربوط به بلوتوث، Wi-Fi، میزان آنتن دهی و همچنین میزان و زمان باتری را نمایش می دهد. نوار اعلان همچنین به عنوان مکانی است که برنامه ها در آنجا می توانند با استفاده از Notification icons به شما هشدار دهند یا اطلاع رسانی کنند.

  • Notification icons (آیکون های اعلان) - آیکون های اعلان زمانی که یک برنامه نیاز به هشدار یا نیاز به مطلع شدن شما از چیزی باشد در نوار اعلان ظاهر می شوند. به عنوان مثال، برنامه تلفن می تواند آیکون تماس های از دست رفته (Missed Calls) را نشان دهد که نمایانگر تماس از دست رفته شما می باشد.

  • Widgets - Widgets ها برنامه هایی هستند که به طور مستقیم بر روی صفحه اصلی اجرا می شوند، و به طور ویژه برای ارائه یک قابلیت و اطلاعات آنی طراحی شده اند. یک نمونه از Widget ها آب و هوای فعلی را نمایش می دهد یا امکان جستجو را فراهم می کند. Widget ها می توانند منتقل شوند یا گاهی اوقات تغییر اندازه دهند.

  • App shortcut (میانبر برنامه) – وقتی شما بر روی میانبر یک برنامه ضربه می زنید، برنامه مربوطه راه اندازی می شود.

  • App folders (پوشه های برنامه) – شما می توانید برای سازماندهی برنامه ها و مرتب کردن صفحه نمایش، برنامه ها را باهم در یک پوشه دسته بندی کنید.

  • Favorites Tray (جعبه Favorites) - جعبه Favorites (مورد علاقه) در تمام قسمت های صفحه اصلی قابل مشاهده است. شما می توانید برنامه ها را به جعبه Favorites بکشید تا بدون هیچ مشکلی بر روی صفحه نمایش اصلی شما در دسترس باشند. شما می توانید برنامه های موجود در جعبه Favorites را تنظیم مجدد و یا حذف کنید.

  • آیکون Launcher – برای نمایش آیکون تمام برنامه هایی که بر روی گوشی Galaxy s7 نصب کرده اید، بر رویLauncher بزنید.

 

01 the Home Screen


ایجاد صفحه نمایش جدید

 اگر می خواهید یک صفحه نمایش جدید ایجاد کنید، آیکون میانبر برنامه را لمس کرده و نگه دارید. آیکون میانبر برنامه را به سمت راست صفحه بکشید و میانبر را در صفحه اصلی جدید رها کنید.


حذف میانبر برنامه

برای حذف آیکون میانبر برنامه، آن را به سمت حذف آیکون (Remove Icon) بکشید.

 

02 the Home Screen